Dobierz odpowiedni fotelik dla swojego dziecka

Nosidełka

Dla dzieci 0 do 10 miesięcy

W tym okresie niemowlę głównie leży, dlatego fotelik ten jest przystosowany do takiej właśnie pozycji, a rodzicom umożliwia wygodne przenoszenie dziecka wraz z fotelikiem. Na tego typu foteliki potocznie mówimy nosidełka. Należy pamiętać, że dla bezpieczeństwa i wygody dziecka, powinno być ono przewożone tyłem, najlepiej na tylnym siedzeniu. Absolutnie nie można montować  tego typu fotelika na przednim siedzeniu, jeśli posiadamy samochód wyposażony w poduszkę powietrzną! Nosidełka są przeznaczone dla dzieci o wadze od 0 d0 13kg. Okres tuż po urodzeniu dziecka wymaga zapewnienia jemu najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Fotelik podczas uderzenia musi zapewnić 100% bezpieczeństwo ponieważ mięsnie dzieci nie są jeszcze wytrzymałe na gwałtowne hamowanie.

Wybierz dla swojego malucha fotelik z najwyższej półki, zaoszczędź dzięki korzystaniu z opcji wynajmu, które oferuje baclore.com.

Foteliki rozkładane

Dla dzieci od 10-tego miesiąca do 2 lat

Jest to czas, kiedy maluch zaczyna siadać, jest bardziej ruchliwy i ciekawy świata. Zdecydowanie wygodniej będzie mu w nieco bardziej „dorosłym” foteliku, który nie przypomina już kołyski, a krzesełko. Większość dzieci podróżuje już wtedy przodem do kierunku jazdy. Ważne jest jednak to, żeby fotelik miał możliwość regulacji i rozkładał się do pozycji leżącej, kiedy maluch będzie chciał uciąć sobie drzemkę. Foteliki w tej kategorii są dla dzieci o wadze od 0 do 18kg.

Twój maluch już samodzielnie siada, ale nadal ucina drzemkę podczas podróży. Zapewnij dziecku komfort podróżowania dzięki opcji rozkładania, a mając na uwadze że twój maluch to nadal delikatny mały człowiek i należy mu zapewnić bezpieczeństwo na wypadek gwałtownego hamowania bądź wypadku zapewnij fotelik o najwyższym standardzie.

Foteliki

Dla dzieci od 2 do 12 lat

Jest on przeznaczony dla dzieci w przedziale wagowym 9-36 kg. Foteliki tego typu stanowią podwyższenie siedziska, aby zapiąć dziecko w pasy które wyposażony jest samochód.

Ze względu na bardzo długi okres korzystania, nie prowadzimy wynajmu tego typu fotelików.

Mamy jednak duży wybór najlepszych w tej kategorii produktów, które mogą Państwo nabyć na własność.