BACLORE – jesteśmy rodzicami i znamy Twoje codzienne zmartwienia

Rodzicielstwo to niezwykłe doświadczenie. Dziecko każdego dnia daje nam powody do radości, wzruszenia i dumy, ale również zmęczenia, niepewności, czy strachu. Jako rodzice, codziennie musimy mierzyć się z wieloma trudnościami, zdobywać nowe umiejętności i znajdować idealne  rozwiązania. Pewnych  rzeczy musimy nauczyć się sami, lecz są również takie, w przypadku których możemy korzystać z pomocy innych.

Nasze codzienne doświadczenia pokazały nam, jak dużym problemem może być skompletowanie wyprawki dla noworodka, czy późniejsze, częste wymienianie jego garderoby. Niemowlaki bardzo szybko rosną i ubranka, które jeszcze tydzień temu leżały jak ulał, za miesiąc mogą okazać się za małe. Musimy kupić nowe, mimo że poprzednie nasz maluch zdążył założyć zaledwie kilka razy, albo wcale.

Dodatkowo, zajmują nam miejsce w szafie. Możemy je sprzedać, ale na pewno nie będzie to dla nas wielki zysk, a na dodatek wiąże się to z wieloma kłopotami (szukanie kupca, wysyłka, odprowadzenie podatku itp.).

Jeśli planujemy dalsze powiększanie rodziny, dobrym pomysłem wydaje się przechowanie ubranek przez ten czas i wykorzystanie ich po narodzinach drugiego malucha. Czy jednak na pewno? Idealnie byłoby, gdyby nasze potomstwo było tej samej płci, a jednocześnie urodziło się o tej samej porze roku. Wtedy rzeczywiście moglibyśmy z powodzeniem wykorzystać kupione ubranka po raz drugi. Czy jednak naszego synka, urodzonego w maju, ubierzemy w cudny, różowy kombinezonik kupiony dla córeczki, która przyszła na świat w styczniu? Zdecydowanie nie. Ten przykład pokazuje, jak problematyczne może być kupowanie i magazynowanie ubrań dla niemowlaków. Wiąże się to z niemałymi nakładami finansowymi. Wszyscy dobrze wiemy, że garderoba dziecięca nie należy do najtańszych. Znalezienie dobrych gatunkowo ubrań w przystępnej cenie często graniczy z cudem.

Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze jedna kwestia – czas. Młodzi rodzice zazwyczaj cierpią na spore deficyty wolnego czasu, a bieganie po sklepach z odzieżą dziecięcą jest czasochłonne.

My, jako rodzice doskonale to rozumiemy. Wychowując dwójkę własnych dzieci, zmierzyliśmy się z każdym z tych problemów: kosztów, czasu oraz magazynowania.

Myśleliśmy, wyciągaliśmy wnioski, tworzyliśmy….i tak właśnie powstało BACLORE.

Przestrzeń, stworzona z miłości do dzieci i podziwu dla rodziców.

Szanujemy ciężką pracę, którą każdego dnia wkładacie w wychowanie swoich pociech i chcemy choć trochę Wam to ułatwić. Podpowiedzieć, jak skompletować wyprawkę dla maluszka, jak przy tym zaoszczędzić sporą sumę pieniędzy oraz czasu, gdzie szukać dobrych, pięknych i niedrogich ubranek oraz co z nimi zrobić, kiedy dziecko już wyrośnie.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Wam to zadanie, pomożemy zaoszczędzić czas, pieniądze i miejsce w szafie.

Czym się zajmujemy?

  • Wypożyczaniem ubranek dziecięcych najlepszego gatunku, w różnych rozmiarach, znanych i cenionych marek, które często nie są dostępne w Polsce. Każdy klient ma możliwość wyboru nowych ubranek, posiadających oryginalne metki lub używanych wcześniej przez innego malucha, lecz wciąż w bardzo dobrym stanie. Opcje te różnią się cenowo, dzięki czemu każdy rodzic znajdzie produkty dostosowane do jego budżetu. Kiedy dziecko wyrośnie z wypożyczonych ubranek, można odesłać je z powrotem do sklepu, a tym samym umożliwić korzystanie z nich innym maluchom.
  • Wynajmem fotelików samochodowych– przeznaczonych dla najmłodszych dzieci. Rozwiązanie to umożliwi rodzicom nabycie najbezpieczniejszych fotelików w bardzo atrakcyjnej cenie oraz zwrócenie ich, kiedy przestaną być użyteczne.

Jakie korzyści dla rodziców płyną z takiego rozwiązania?

  • Oszczędność czasu podczas zakupów – wszystkie niezbędne ubranka kupisz w jednym miejscu, bez konieczności wychodzenia z domu.
  • Oszczędność czasu podczas zwrotu – tak samo jak dostawa, odesłanie już za małych lub niepotrzebnych rzeczy zajmuję dosłownie chwilę, jest bezkosztowna i bez konieczności wychodzenia z domu. Dostarczamy oraz odbieramy prosto z twojego domu.
  • Oszczędność pieniędzy – kupując oferowane przez nas produkty w preferencyjnych cenach, możesz zaoszczędzić nawet 2000 zł, w czasie pierwszego roku życia dziecka. Na pewno znajdziesz lepszy sposób na wykorzystanie tych pieniędzy.
  • Oszczędność miejsca – dzięki możliwości odesłania ubranek do sklepu, znika problem magazynowania ich w mieszkaniu.
  • Ochrona środowiska – wielokrotne korzystanie z tych samych ubrań przez kilka osób pozwala chronić środowisko naturalne, w którym będziemy wychowywać nasze dzieci.
  • Tworzenie społeczności – uczestnictwo w procesie wymiany ubranek tworzy społeczność rodziców, którzy na co dzień borykają się z podobnymi problemami, mogą więc wzajemnie sobie doradzać i wspierać się.
  • Zapewnianie dzieciom wszystkiego, co najlepsze – na naszej stronie każdy rodzić może znaleźć odzież dziecięcą najwyższej jakości oraz najbezpieczniejsze z dostępnych na rynku fotelików samochodowych.

Mamy nadzieję, że i Ty zechcesz do nas dołączyć!

BACLORE – kochamy dzieci, wspieramy rodziców.