Która opcja jest dla Ciebie?

Dla maksymalnej wygody rodziców, stworzyliśmy kilka opcji zamówień. Każdy z naszych klientów będzie mógł wybrać tę, która najbardziej odpowiada jego oczekiwaniom.

Baclore Gold to opcja zamówienia całkowicie nowych produktów. Opcja ta oferuje znacznie więcej niż tradycyjny zakup. Daje duże oszczędności – nawet 2000 zł w pierwszym roku. Wszystkie ubranka można odesłać do nas z powrotem, kiedy dziecko już z nich wyrośnie. Dzięki temu oszczędzamy miejsce. Oprócz tego otrzymują Państwo dostęp do wszystkich największych marek na jednej stronie, bezpłatną dostawę i zwrot. Dodatkowo korzystając z opcji Baclore Gold dajemy innym rodzicom możliwość skorzystania z ubranek, których nasze dziecko już nie potrzebuje, a przecież wciąż są w bardzo dobrym stanie. Zamiast schować je na dnie szafy lub wyrzucić, dajemy im drugie życie. Trudno znaleźć minusy takiego działania, natomiast plusy widoczne są już na pierwszy rzut oka.

Balcore Smart to możliwość zamówienia produktów lekko używanych. Mimo, że wcześniej korzystał z nich inny maluch, ich stan jest bardzo dobry, pozbawiony śladów użytkowania czy zniszczeń. Są to produkty wysokogatunkowe, prezentujące najwyższą jakość w przystępnej cenie. Zakupy z opcją Balcore Smart to duże oszczędności, idące w parze z satysfakcją z nabytych rzeczy, a także wyraz troski o środowisko.

Baclore tradycyjne zakupy jest opcją, która powstała z myślą o nielicznych produktach, które warto kupić bez konieczności zwracania ich. Są to ubranka, które szybko się zużywają lub okres korzystania z nich jest bardzo długi, tak jak w przypadku: bielizny dziecięcej, czapeczek, śliniaków, skarpetek, czy  fotelików samochodowych po 2-gim roku życia. Dokonaliśmy analizy dzieląc produkty na takie, które warto kupić i takie, które warto wynająć. Połączenie opcji zakupów tradycyjnych z wypożyczeniem ubranek daje rodzicowi możliwość skompletowania całej dziecięcej garderoby w jednym miejscu i w atrakcyjnej cenie.