Okres najmu

Jeśli zaciekawiła Cię prezentowana przez nas możliwość wypożyczenia ubranek i akcesoriów dziecięcych, pewnie zastanawiasz się teraz, jak długo Twoja pociecha będzie mogła z nich korzystać. Odpowiedź brzmi – dokładnie tyle, ile potrzebujesz.

Okres najmu ubranek

Małe dzieci rosną bardzo szybko. Dziecięca rozmiarówka sugeruje wymianę garderoby co trzy miesiące. Ubranka dla niemowlaków szyte są w rozmiarach 0-3, 3-6, 6-9 itd. Oczywiście, każde dziecko rośnie w indywidualnym tempie. Dodatkowo, z niektórych elementów garderoby maluchy korzystają dłużej, z innych natomiast wyrastają dużo szybciej. Większość rodziców lubi kupować ubranka nieco wcześniej, aby nie zaskoczyły ich zbyt krótkie rękawki, czy za ciasne nogawki w dotychczasowych strojach. Tworząc nasz projekt wzięliśmy pod uwagę wszystkie te czynniki.

Zamówione ubranka  dla dzieci do 12tego miesiąca życia pozostają do Państwa dyspozycji przez 6 miesięcy, ubranka od 12tego do 24tego miesiąca życia będą z Państwem przez cały rok!

Od 6 do 12 miesięcy to dla niemowlaka bardzo długi okres. Z pewnością wyrośnie ze swoich ubranek szybciej, ale da to każdemu rodzicowi możliwość wcześniejszego ich zamówienia, czy odesłania nieco później. Bierzemy pod uwagę również zmianę pór roku – nawet jeśli Państwa pociecha jest drobna i nie rośnie aż tak szybko, pół roku to wystarczający okres dla korzystania z tych samych zestawów strojów. Wraz ze zmianą okresu letniego na zimowy lub odwrotnie, garderoba będzie wymagała gruntownego odświeżenia.

Okres najmu fotelików samochodowych

  • Foteliki typu nosidełko przystosowane dla dzieci o wadze od 0 do 13kg, wynajmujemy na okres 12 miesięcy. Zazwyczaj dzieci korzystają z tego typu fotelika do ok 9-tego miesiąca, więc możesz go zamówić w bezpiecznym terminie przed narodzinami dziecka.
  • Od ok 9-tego miesiąca zaczynamy korzystać z fotelików przystosowanych dla dzieci o wadze do 18kg – wynajmujemy na okres 18 miesięcy  Ten rodzaj fotelików oferuje zarówno pozycję siedzącą jak i funkcję spania. Taki typ fotelików najlepiej odpowiada dzieciom w wieku od 9 tego do ok 26 miesiąca. Po tym czasie dzieci korzystają już z fotelika, który będzie im służył przez ok 10 lat.

Okresy te są podyktowane przepisami drogowymi, względami bezpieczeństwa, mówiącymi w jaki sposób należy dopasować fotelik oraz komfortem dzieci.

Okres najmu leżaczków, huśtawek oraz nosidełek.

Produkty te wynajmujemy na okres jednego roku. Nie są one niezbędne od pierwszego dnia, więc rekomendujemy zamówić je dopiero po narodzeniu dziecka.

Okres najmu liczony jest od daty dostawy zamówienia do klienta, do daty nadania przesyłki od klienta na adres Baclore po zakończeniu okresu najmu. Okres najmu podany jest przy każdym zamawianym produkcie i wynosi od 6-ciu do 18-nastu miesięcy.